ANTYKINOПерший АНТИкінотеатр у Львові

Найцікавіші фільми за 2019 рік

Для тих, хто любить дивитися російське кіно, ця добірка якраз те що потрібно. У ній Ви знайдете як комедію, так і драму. Улюблені актори, цікавий сюжет чекає кожного глядача.

 

1. Правда Мелодрама Детектив

Наша героїня Надя познайомилася з молодим чоловіком, з яким дуже швидко почала зустрічатися. Всі їхні стосунки так швидко розвивалися, що молода пара відразу будує плани на майбутнє. Отримавши пропозицію руки і серця, Надя придумує план весілля і все що з цим пов'язано. Вирішивши поїхати разом відпочити, Надя чекає свого хлопця, але той так і не приходить. Повернувшись дамою, вона виявляє бандитів, які відкривають дівчині очі на її коханого, який опинився зовсім іншою людиною. В кінцевому підсумку, Надя залишається без нареченого і стає головною підозрюваною в його витівки.

 

2. Траса нуль Драма Короткометражка

Працюючи далекобійником, наш Герой на ім'я Микола випадково дізнався, що його дружина зраджує йому. Прийнявши рішення повернутися дамою, чоловік так і робить. Але по дорозі йому зустрічається дівчина, яку хтось побив. Він не може проїхати повз, кинувши її. Познайомившись ближче, вони вирішили відправитися в спільну подорож, але що їх чекає, ніхто не знає.

 

3. Щоденник божевільної жінки Комедія

Жив собі на світі самий звичайний хлопець, звали його Нурлан. Його просту і розмірене життя змінює одна зустріч, пов'язана з незвичайною жінкою. Що в ній незвичайного? Да все! Це не тільки манера спілкування з людьми і дивні розмови, але і сам зовнішній вигляд - борода, яку важко не помітити. І, що найцікавіше, ніхто нічого про неї ні знає, абсолютно нічого. Але все таємне колись стає явним. Подивіться цей фільм і самі у всьому переконаєтеся

Оцінка: 
Середнє: 2.5 (2 голосів)
2 2.5 5
Найцікавіші фільми за 2019 рік
Найцікавіші фільми за 2019 рік400600
ANTYKINOг. Львов, +38 (068) 404 03 50
ANTYKINO150250
2020-07-30https://antykinoteatr.com/naycikavishi-filmy-za-2019-rik