ANTYKINOПерший АНТИкінотеатр у Львові

Краща трійка фільмів із серії детективів

1. Куди ти пропала, Бернадетт? США

Подивившись на головну героїню, хочеться сказати що у неї все добре. Вона має прекрасну роботу, точно так само як і її чоловік, з яким вони виховують спільну доньку. Жінка має все, про що багато хто може тільки мріяти, але їй цього здавалося мало. Практично кожен новий день для неї це катування. Весь вільний від роботи час, якого у нашій героїні більше ніж достатньо, вона присвячує лише собі, нічим не займаючись. І вся справа в тому, що наша героїня переживає творчу кризу. Жінка сидить вдома і не хоче ні з ким бачиться. Але її чоловік і дочка хочуть відправитися в спільну подорож, в той час сама жінка тікає в невідомому напрямку. Тепер замість подорожі родина шукає її, не розуміючи, куди вона могла подітися.

 

2. У тихому болоті США

В одному, здавалося б, тихому містечку пропав хлопчик років 12. Він просто поїхав в парк кататися на велосипеді і пропав. Пошуками дитини займається поліцейський на ім'я Грег. При цьому що сам чоловік знаходиться у важкій психологічній ситуації, коли дружина його зрадила. А його власний син просто не виносимо через перехідного віку. Грегу хочеться врятувати сім'ю і разом з тим знайти зниклу дитину. В процесі розслідування в будинку слідчого коїтися щось незрозуміле, страшні і незрозумілі речі. А його син знаходиться в небезпеці.

 

3. Ненсі Дрю і потаємні сходи США

Наша героїня 16-річна дівчина, яка разом з батьком переїхала з галасливого Чикаго в маленьке місто. Там дівчина швидко знайшла нових друзів і встигла відзначитися в не дуже хороших справах, за які отримала громадські роботи на протязі 2-х місяців. Ненсі не може звикнути до тихого місту, де мало що відбувається. Але на її думку, якщо трохи розібратися, то в будь-якому місті є свої таємниці. Дізнавшись про будинок з привидами, які не давали спокійно жити його господині Ненсі прагне розгадати його таємницю. Але яким чином її сім'я буде причетна до цього будинку, дівчині доведеться дізнатися самій.

Оцінка: 
Середнє: 3.9 (9 голосів)
9 3.9 5
Краща трійка фільмів із серії детективів
Краща трійка фільмів із серії детективів400600
ANTYKINOг. Львов, +38 (068) 404 03 50
ANTYKINO150250
2020-07-30https://antykinoteatr.com/krashcha-triyka-filmiv-iz-seriyi-detektyviv